Oficjalny zakup lamp Bioptron - jak bezpiecznie kupić lampę

Zakup naszej lampy Bioptronu to inwestycja na długie lata, to zakup urządzenia, które będzie nam służyć przez kolejne 15 - 20 lat. Często to jednorazowa inwestycjazwracająca się po krótkim czasie w porównaniu z ogromnymi wydatkami na leki w przypadku leczenia chorób i dolegliwości przewlekłych.

Decydując się na zakup lampy warto zwrócić uwagę na kilka najważniejszych rzeczy: Czy fakturę wystawiła firma Zepter - firma jest jedynym producentem lamp wytwarzanych w Szwajcarii i jedynym dystrybutorem w właścicielem marki, od terminu wystawienia faktury liczy się 5 letni okres gwarancji.
Czy lampa Bioptron jest wysyłana bezpośrednio - Przedstawiciele handlowi nie posiadają towaru, towar jest wysyłany zawsze bezpośrednio, taka polityka realizacji daje gwarncję, że to sprzęt nowy i oryginalny co jest bardzo ważne przy sprzęcie medycznym ze względu na stronę higieniczną.

Jak zapłacimy za towar - jest możliwość zakupu za gotówkę - przelewem na konto - jedyne konto do przelewów to BRE S.A.: 13 1140 1977 0000 4170 8700 1005, za pobraniem u kuriera, oraz na raty.

W przypadku zakupu z niewiadomego źródła zawsze jest ryzyko zakupu urządzenia pochodzącego np. z kradzieży, i w przypadku naprawy naszej lampy w naszym serwisie musimy się liczyć z ryzykiem utraty lampy. Natomiast lampy używane, więc niespełniające powyższych kryteriów często wykluczają możliwość bezpiecznego naświetlania z powodów higienicznych lub są całkowicie pozbawione swoich właściwości z powodu ingerencji w układ optyczny lub własnoręczne naprawy, które wśród klientów są częste.

Zapraszam do zakupu lamp za moim pośrednictwem, jestem Przedstawicielem medycznym firmy z nr MED607012, kupując u mnie masz pewność otrzymania nowego, oryginalnego urządzenia z fakturą VAT i 5 letnią gwarancją. Na tej stronie znajduje się propozycja - OFICJALNE CENY I PROMOCJE.